مراکز توزیع لیوان یکبار مصرف بزرگ

مراکز توزیع لیوان یکبار مصرف بزرگ به دلیل نقش مهمی که روی رونق گرفتن بازار این نوع ظرف یکبار مصرف دارند تمام تلاش خود را به کار می گیرند تا همیشه بهترین برند ها را در اختیار مشتریان بگذارند.

لیوان یکبار مصرف بزرگ برای انواع نوشیدنی ها استفاده می شود و معمولا در رستوران ها، کافی شاپ ها، قهوه خانه ها و… کاربرد دارد.

مراکز توزیع  لیوان یکبار مصرف بزرگ

بهترین لیوان یکبار مصرف برای آیس پک

بهترین لیوان یکبار مصرف برای آیس پک بهترین لیوان یکبار مصرف آیس پک باید دارای مشخصات زیر باشد:

  • از بهترین مواد پلاستیکی پلی پروپیلن ساخته شده باشد.
  • اندازه مناسبی داشته باشد.
  • ظاهر آن شیک و زیبا باشد.

لیوان آیس پک همان طور که از نامش مشخص است برای میل کردن نوشیدنی آیس پک استفاده می شود علاوه بر این برای دیگر نوشیدنی ها مانند اسکمو، یخ در بهشت، آبمیوه، مکدونالد و…. هم کاربرد دارد که نوعی لیوان یکبار مصرف پلاستیکی محسوب می شود که دارای جنس پلی پروپلین می باشد.

در سایزهای مختلفی تولید می گردد که می توان به سایز 500 سی سی، 300 سی سی، 400 سی سی، 350 سی سی و… اشاره کرد به طور کلی لیوان های پلاستیکی یکبار مصرف از دو جنس پلی پروپیلن و پی اس می باشند.

لیوان یکبار مصرفی که دارای جنس پلی پروپیلن می باشد برای میل کردن نوشیدنی های سرد مانند آیس پک استفاده می شود در این جا لازم است به این نکته اشاره کنیم که آیس پک به عنوان نوشیدنی سرد در آبمیوه فروشی ها و کافی شاپ ها عرضه می گردد که برای تهیه آن از بستنی، ژله، اسمارتیز، خانه، شکلات، میوه و…. استفاده می کنند.

این نوع لیوان پلاستیکی یکبار مصرف به دو صورت شفاف و رنگی تولید می شود و امکان چاپ هم بر روی آن وجود دارد و دارای درب با مدل های مختلفی می باشد که می توان به درب تخت نی، حبابی و… اشاره کرد.

موارد تأثیرگذار بر قیمت لیوان یکبار مصرف بزرگ

موارد تأثیرگذار بر قیمت لیوان یکبار مصرف بزرگ موارد تاثیرگذار بر قیمت لیوان یکبار مصرف بزرگ شامل گزینه های زیر می شوند:

  • نوع مواد اولیه و جنس آن
  • تغییرات نرخ ارز
  • حجم لیوان
  • هزینه های تولید
  • شرایط بازار

علاوه بر قیمت در هنگام خرید لیوان یکبار مصرف باید به سراغ برند های معتبر بروید و با توجه به نوع نوشیدنی جنس لیوان را انتخاب کنید به عنوان نمونه برای نوشیدنی های سرد مانند آیس پک باید لیوانی را خریداری کنید که دارای جنس پلی پروپلین یا همان pp باشد.

به ظاهر لیوان و شیک بودن آن توجه نمایید علی الخصوص اگر کافی شاپ، رستوران و…ِ شما شیک می باشد و مشتریان خاصی دارید حتما باید لیوان یکبار مصرف شیکی را انتخاب نمایید مدل لیوان هم در نظر بگیرید به طور مثال لیوان یکبار مصرف چند قسمتی به شما کمک می کند تا چند نوشیدنی را داخل آن بریزید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما