مراکز پخش سفره یکبار مصرف 50 متری

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و همچنین تمایل اکثر مردم به زندگی آسان‌ تر، ورود انواع و اقسام لوازم و تجهیزات یکبار مصرف مختلفی به خانه ها کار را برای افراد راحت تر کرده است. برخی از این تجهیزات مانند سفره یک بار مصرف، ظروف یکبار مصرف و … هستند که در طرح های متنوع مختلف و رنگ‌ های متفاوتی به بازار عرضه شده اند. شرکت ما یکی از مراکز پخش سفره یکبار مصرف 50 متری می باشد که این محصول را با قیمتی مناسب و کیفیتی عالی به مشتریان عرضه می کند.

مراکز پخش سفره یکبار مصرف 50 متری

کاربرد سفره یکبار مصرف 50 متری

کاربرد سفره یکبار مصرف 50 متری

انواع و اقسام سفره یکبار مصرف در انواع مختلف کاغذی، پلی اتیلنی و opp به مشتریان قابل عرضه هستند. در بین انواع و اقسام سفره هایی که نام بردیم سفره های پلی اتیلنی یا همان نایلونی را می توانیم جزو پر مصرف ترین نوع سفره های یکبار مصرف در نظر بگیریم.

این سفره ها هم در دو نوع ضخیم و نازک در بازار یافت می شوند. که غالباً نوع نازک آن ضخامت کمتری دارند و برای استفاده روزمره در گردش، سفر و منزل بسیار مناسب می باشد و همچنین نوع ضخیم ‌تر آن غالبا برای مراسم و مجالس رسمی قابل استفاده می باشد.

متراژ های مختلفی برای این سفره های یکبار مصرف در نظر گرفته شده است. مثلاً در متراژهای ۲۰، ۲۵، ۳۰، ۳۵ و ۵۰ متری تولید و به بازار عرضه شده اند. اما امکان سفارش ابعاد بر اساس نظر مشتری هم وجود دارد.

آشنایی با کاربرد سفره یکبار مصرف 50 متری:

 • قرار دادن بر روی میز به عنوان رومیزی در رستوران ها و ….
 • قرار دادن میوه های مختلف جهت خشک کردن
 • استفاده در مجالس و مهمانی ها

در هنگام خرید از سوختگی یکبار مصرف باید به فاکتورهای زیر دقت کنید:

 1. داشتن ضخامت مناسب سفره
 2. شفافیت و کدر نبودن سفره
 3. چگونگی کیفیت رنگ و چاپ روی سفره
 4. نوع و چگونگی بسته بندی سفره یکبار مصرف
 5. ابعاد سفره

قابل ذکر است که استفاده از مواد اولیه مرغوب و درجه یک در تولید این سفره ها بسیار حائز اهمیت است، زیرا اگر در در ترکیبات مواد اولیه سفره ها از مواد نامرغوب استفاده شود، و مواد غذایی مختلف با آن در تماس باشد، سلامت فرد مصرف کننده آن مواد خوراکی به خطر خواهد افتاد.

قیمت عرضه سفره یکبار مصرف

قیمت عرضه سفره یکبار مصرف

چنانچه بخواهید از سفره های یکبار مصرف در مجالس لوکس استفاده شود، بهتر ا زاز نوع های طلا کوب و نقره کوب آن استفاده کنید. زیرا این سفره ها دارای طرح های بسیار زیباتری هستند. سفره های مذکور دارای قیمت بالاتری نسبت به سفره ها ییکبار مصرف معمولی هستند.

عوامل تاثیرگذار بر قیمت عرضه سفره های یکبار مصرف:

 • متراژ سفره
 • کیفیت سفره
 • تنوع طرح های سفره

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما