مرجع خرید ظرف یکبار مصرف طرح دار

ظرف یکبار مصرف طرح دار شامل طیف گسترده ای از مواد مصنوعی و نیمه مصنوعی است که در محصولات بسیار متنوعی مورد استفاده قرار می گیرد. ما مرجع خرید ظرف یکبار مصرف طرح دار هستیم.

به اطراف خود نگاه کنید. نیافتن آن تقریباً غیرممکن است. این ظرف فراگیر است که زندگی را برای ما آسان تر می کند. در برخی موارد، باعث صرفه جویی در هزینه می شود. در دیگران، کمتر، غیر قابل تعویض است.

مرجع خرید ظرف یکبار مصرف طرح دار

انتخاب ظرف یکبار مصرف طرح دار

انتخاب ظرف یکبار مصرف طرح دار همه ظروف پلاستیکی یکسان نیستند. یک بطری آب همان ظرف مواد شوینده یا ظرف یا یک لیوان ماست نیست و کیسه ای که در سوپرمارکت به شما می دهند همان کیسه های زباله سیاه، آبی یا زرد نیست که در بسته بندی فروخته می شود. . بله، همه چیز پلاستیکی است. اما این همان پلاستیک نیست. یادت باشه! در هنگام انتخاب انتخاب ظرف طرح دار یکبار مصرف به ماده اولیه آن دقت کنید:

  • HDPE (پلی اتیلن با چگالی بالا یا پلی اتیلن با چگالی بالا). این در بسیاری از بسته بندی های خانگی، چه برای غذا و چه برای مواد شوینده مورد استفاده قرار می گیرد. کلاه ایمنی و زانوبند نیز با این ماده و همچنین پلاستیک تا زمین ضد آب، محل های دفن زباله، استخرها و غیره ساخته می شود. می توان روی آن چاپ کرد، زیرا خواص آن در برخی صنایع بسیار ارزشمند است. قابل بازیافت است.
  • پی وی سی (پلی وینیل کلراید). همه کاره ترین از همه است. از آن در اشیا بیشماری استفاده می شود: ظروف، لوله ها، اسباب بازی ها (به عنوان مثال عروسک ها)، کفش ها، روسازی ها … همچنین برای محافظت از کابل های الکتریکی استفاده می شود.
  • LDPE (پلی اتیلن با چگالی کم). برخی از ظروف و بشقاب های یکبار مصرف و کارد و چنگال با این پلاستیک ساخته می شوند. همچنین فیلم چسب آشپزخانه، مقداری بطری یا بخشی از پوشک. قابل بازیافت است.
  • PP (پلی پروپیلن). برخی از سپرها از این ماده ساخته شده اند. الیاف را می توان برای صنعت نساجی یا سایر صنایع نیز تهیه کرد. همچنین برای بسته بندی مواد غذایی یا در جعبه های CD و آستین استفاده می شود. در چند وقت اخیر، استفاده جدیدی از این ماده شده است: چاپ سه بعدی. قابل بازیافت است. به همین دلیل مجموعه های همبستگی درپوش های بطری از این ماده تشکیل شده اند.

عرضه کنندگان ظرف یکبار مصرف طرح دار

عرضه کنندگان ظرف یکبار مصرف طرح دار ما یکی از برترین عرضه کنندگان ظرف یکبار مصرف طرح دار هستیم. در نگاه اول تشخیص اینکه کدام نوع پلاستیک با هر ظرف یا شی متناسب است آسان نیست. به همین دلیل، یک سیستم طبقه بندی ایجاد شد که شناسایی هر یک از آنها را تسهیل می کند. این سیستم بین المللی توسط کلیه صنایع تولید کننده پلاستیک مورد استفاده قرار می گیرد. این طبقه بندی با هدف تسهیل در بازیافت توسط انجمن صنایع پلاستیک (PSI) ایجاد شده است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما