مرجع فروش جار پلاستیکی ترشی

مرجع فروش جار پلاستیکی ترشی انواع مدل ها و سایز ها را با بهترین کیفیت و قیمت به صورت آنلاین عرضه می نماید تا کارخانه های تولید کننده ترشی، فعالان اقتصادی که در به خرید و فروش محصولات پلاستیکی مشغول هستند و دیگر مشتریان از سراسر کشور بتوانند به راحتی خرید خود را انجام دهند.

جارهای پلاستیکی همان ظروف یا بطری های پلاستیکی استوانه ای شکل می باشند که دهانه باز و گسترده ای دارند و برای نگهداری ترشی، مربا، عسل و… استفاده می شوند که به آن ها پت پلاستیکی هم می گویند.

مرجع فروش جار پلاستیکی ترشی

بهترین جار پلاستیکی برای ترشی

بهترین جار پلاستیکی برای ترشی بهترین جار پلاستیکی برای ترشی باید دارای مشخصات زیر باشد:

  • از بهترین مواد پلاستیکی نو و درجه یک تولید شده باشد.
  • رنگ سفید شفافی داشته باشد.
  • دهانه آن دارای اندازه مناسبی باشد.

جار پلاستیکی یا پت پلاستیکی در شکل های مختلفی تولید می شود که می توان به جار پلاستیکی شش گوش، جار پلاستیکی چهارگوش، جار پلاستیکی بیضی، جار پلاستیکی شکلاتی، جار پلاستیکی خمره ایی، جار پلاستیکی قلبی، جار پلاستیکی گلدونی و…. اشاره کرد.

این نوع ظروف پلاستیکی بسیار قوی و بادام می باشند و شفاف هستند و به راحتی بازیافت می شوند امکان تولید آن ها در شکل و طرح های مختلفی وجود دارد قیمت آن ها مناسب است و از اندازه های متنوع آن ها می توان به جار 100، جار 65، جار 3 کیلویی، جار 250، جار 150، جار 10 کیلویی، جار 2 کیلویی و جار 5 کیلویی اشاره کرد.

این نوع ظروف پلاستیکی در صنایع غذایی کاربرد دارند به همین دلیل تولید کنندگان از مواد پلاستیکی نو در ساخت آن ها استفاده می کنند تا از نظر بهداشتی و سلامتی برای بدن آن ها هیچ گونه ضرر و مشکلی ایجاد نکنند به همین دلیل از پر مصرف ترین ظروف بسته بندی مواد غذایی شناخته می شوند و همین باعث شده خرید جار پلاستیکی درب فلزی و پلاستیکی افزایش یابد.

بهترین قیمت انواع جار پلاستیکی ترشی

بهترین قیمت انواع جار پلاستیکی ترشی بهترین قیمت انواع جار پلاستیکی ترشی با توجه به تورم و تغییرات نرخ ارز با نوساناتی همراه می باشد البته عوامل دیگری هم مانند نوع برند، طرح، سایز و قانون عرضه و تقاضا هم روی قیمت تاثیر گذار هستند.

علاوه بر قیمت در هنگام خرید جار پلاستیکی کارخانه ای باید به گزینه های زیر توجه بفرمایید:

  • سطح روی جار پلاستیکی را بررسی کنید که سوراخ، ترک خوردگی یا له خوردگی نداشته باشد چون ممکن است هنگام حمل و نقل محصول آسیب ببیند.
  • درب جار را به خوبی وارسی کنید که به راحتی باز و بسته شود.
  • با توجه به نیاز خود می توانید سایز بطری پلاستیکی یا همان جار را انتخاب نمایید.
  • بر اساس سلیقه خود می توانید طرح و مدل جار را انتخاب کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما