مرکز توزیع بطری پت روغن دسته دار

مرکز توزیع بطری پت روغن دسته دار، بطری های زیادی در حجم ها و اشکال مختلف به مردم ارائه می نمایند. امروزه کارخانه های زیادی در زمینه تولید انواع بطری های پلاستیکی مشغول به کار هستند. اکثر این بطری ها ، مشخصه های خاصی دارند ؛ از جمله دسته ای که در قسمت کناری ان ها قرار داده شده است . همه ی این مشخصه ها صرفا بخاطر استفاده آسان از آن هاست.

مرکز توزیع بطری پت روغن دسته دار

چه مدل بطری پتی برای روغن مناسب است؟

چه مدل بطری پتی برای روغن مناسب است؟ از آن جایی که برای پخت و پز اکثر غذاها از روغن استفاده می شود باید به نوع بسته بندی آن توجه شود . روغن ها از جمله مواد غذایی فاسد شدنی هستند که در مجاورت اکسیژن ، نور آفتاب ،رطوبت ، برخی فلزات از جمله آهن و مس ، خراب می شوند.

بنابراین باید در محل خشک و خنک و دور از نور و در ظرف درب بسته نگداری شوند . بسته بندی بطرهای پلاستیکی رنگی ، روغن را در برابر نور آفتاب حفاظت می کند.

بطری های پلاستیکی که برای بسته بندی روغن درنظر گرفته می شوند ، باید استحکام و مقاومت کافی را داشته باشند تا نسبت به عبور اکسیژن و بخار آب ،نفوذ ناپذیر باشند.

اکثر خریدارن در حین خرید ، روغن هایی که در بطری پلاستیکی شفاف بسته بندی شده اند را ترجیح می دهند؛ زیرا می خواهند کیفیت روغنی که خریداری می کنند را با چشمان خود مشاهده کنند.

در حالی که توصیه می شود از بطری پلاستیکی مات که رنگ تیره ای هم دارد، خریداری نمایند . زیرا بطری های شفاف ، موجب تماس نور خورشید با روغن می شوند.

یکی دیگر از توصیه های دانشمندان برای نگهداری از روغن ها این است که اگر در مناطق گرم زندگی می کنید ، روغن ها را در یخچال نگداری کنید.

عواملی که باعث فاسد شدن روغن می شود:

– نگهداری روغن ها در محیط های گرم. سبب هیدرولیز شدن آن می شود و در نهایت روغن را بد مزه می کند.

– وجود اکسیژن در فضای خالی ظرف

-ظروف مسی برای نگداری روغن مناسب نیستند ؛ زیرا به فاسد شدن آن کمک بیشتری می کنند.

شرکت عرضه بطری پت روغن دسته دار

شرکت عرضه بطری پت روغن دسته دار امروزه در کشور ما کارخانه های زیادی در زمینه تولید انواع بطری های پلاستیکی ، شروع به کار کرده اند. در این کارخانه ها از بهترین دستگاه ها و متدهای روز دنیا ،برای تولید انواع بطری ها استفاده می شود . این کارخانه ها پس از اتمام کار تولید ، هر کدام از انواع بطری ها را به کارخانه های دیگر ارسال می کنند تا هر کدام برای بسته بندی محصول خویش از این بطری ها استفاده کنند. همه این تلاش ها صرفا به این علت است که محصولی درجه یک ، از هر لحاظ را به شما خریدارن عزیز عرضه نمایند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما