مرکز توزیع بطری پت یکبار مصرف

بطری پت یکبار مصرف بهترین گزینه برای نگهداری و همچنین جابجایی مواد خوراکی و غیر خوراکی بوده و تولید آن در سایزهای مختلف باعث شده تا ظرفیت و گنجایش های زیادی داشته باشد بدین ترتیب در صنایع به وفور استفاده می شود.‌ در این مرکز توزیع بطری در حجم های مختلف و به صورت عمده و جزیی انجام می شود و به دلیل اینکه نرخ عمده همیشه مناسب تر است بیشتر مردم و خریداران این شیوه عمده را دوست دارند.

مرکز توزیع بطری پت یکبار مصرف

مراحل تولید انواع بطری پت

مراحل تولید انواع بطری پت بطری پلاستیکی شیک به روش صنعتی و توسط تجهیزات پیشرفته و اتوماتیک تولید می شود و دارای طرح و رنگ و سایزهای مختلف است که توانسته تمام سلیقه ها را با خود همراه کند. تولید کننده برای تولید از تکنولوژی روز دنیا استفاده کرده و استانداردهای جهانی را هم به خوبی رعایت می کند.‌ در زیر به مراحل تولید آن اشاره می کنیم:

  • اولین مرحله آماده سازی مواد اولیه است که در ساخت آنها بیشتر مواد پلیمری و پلاستیکی استفاده می شود.
  • مرحله دوم حرارت دادن مواد اولیه است که در این صورت منعطف می شوند و شما می توانید آنها را به شکل های مختلف تبدیل کنید.
  • زمانی که مواد پلیمری و پلاستیکی حرارت داده می شوند به صورت مایعی غلیظ در می آیند و درون قالب هایی با سایز و طرح های مختلف ریخته می شوند.
  • افزودن رنگ به آنها باعث می شود تا این مواد رنگی شوند و در نتیجه بطری ها هم رنگی باشند.
  • زمانی که مواد درون قالب سرد می شوند شکل قالب را به خود گرفته و توسط دستگاه باد می شوند.‌
  • در این مرحله تست شده و به بازار عرضه می گردند.

صادرکنندگان بطری پت یکبار مصرف

صادرکنندگان بطری پت یکبار مصرف تولید کنندگان داخلی از بزرگترین صادر کنندگان بطری پلاستیکی رنگی هستند که توانسته اند نیاز بازارهای خارجی را به خوبی برطرف می سازند. بالا رفتن سطح تقاضا در بازار و استفاده زیاد مردم صنایع از این پت ها باعث شده تا میزان تولید هم چندین برابر شود که در این صورت صادرات هم روندی صعودی را در پیش می گیرد.

در امر صادرات کیفیت بالا و قیمت مناسب و همچنین بسته بندی شکیل و زیبا و استاندارد اهمیت زیادی دارد و باعث می شود تا مصرف کنندگان بتوانند به راحتی نیاز خود را برطرف سازند و این امر به جلب رضایت مشتری کمک زیادی کرده و باعث می شود تا صادرات هم روز به روز بیشتر شود.

تولید کنندگان داخلی سعی می کنند تا با تنوع سازی سبد محصولات بازار فروش خارجی را در دست بگیرند و در این تجارت خارجی به سود خوبی برسند که باعث پیشرفت آنها می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما