مرکز توزیع جار پلاستیکی دسته دار

جار پلاستیکی از جمله محصولاتی است که برای بسته بندی کردن موارد متعدد به کار برده می شود .جار پلاستیکی دسته دار از جمله جارهای پلاستیکی می باشد که برای راحت تر حمل و نقل کردن آن از دسته در این نوع جارها استفاده شده است. مرکز توزیع جار پلاستیکی دسته دار کارخانه ها و کارگاه های تولیدی این گونه محصولات هستند که به صورت عمده آنها را به سراسر کشور و حتی به صورت صادراتی تهیه می کنند.

مرکز توزیع جار پلاستیکی دسته دار

استفاده از جار پلاستیکی دسته دار در کارخانه ها

استفاده از جار پلاستیکی دسته دار در کارخانه ها

جار پلاستیکی ترشی از جمله جار های با ظرفیت بسیار بالا می باشد که به صورت بزرگ و به شکل مربع یا استوانه‌ای تهیه می گردد .اینگونه جار ها را برای تولید انواع ترشی ها و خیارشور ها به کار می برد .

به دلیل اینکه در حمل و نقل نمی‌شکند ،بسیار کاربرد دارد .همچنین این گونه جار ها دارای دسته هستند تا به راحتی افراد بتوانند آنها را جابجا کنند.

جار پلاستیکی دسته دار را کارخانه‌های متفاوت تهیه می‌کنند تا بتوانند محصولات خود را در آن قرار دهند و به فروش برساند. اینگونه جار ها به دلیل استفاده پلاستیک در آنها بسیار سبک می باشند و وزن زیادی ندارند .

همچنین به دلیل اینکه از پلاستیک تهیه می شوند به راحتی قابل شستشو هستند و مکروب، باکتری و ویروس را به خود جذب نمی کند .با توجه به کاربردی که جارهای پلاستیکی دارند در انواع متفاوتی تهیه می شوند .

کارخانه هایی که به تولید عسل و مربا می پردازند ،معمولاً از جارهای کوچک استفاده می کنند زیرا که خود محصول گران می باشد .اما کارخانه هایی که به تولید خیارشور و ترشی می‌پردازند از جارهای بزرگ ۵ تا ۶ کیلویی استفاده می‌کنند .زیرا که می‌توان این گونه محصولات را به مدت طولانی در این گونه جار ها نگهداری کرد و قیمت آنها نیز پایین‌تر است.

صادرکنندگان جار پلاستیکی دسته دار

صادرکنندگان جار پلاستیکی دسته دار

جار پلاستیکی درب کانتینری از جمله جارهایی می باشد که بسیار پرطرفدار است .به طور کلی درب جارهای پلاستیکی به صورت فلزی و پلاستیکی تهیه می شوند.

درب کانتینری نوع جدیدی از درب های فلزی است که ظاهری زیبا دارد و به طور کاملاً مشخص می توانید آن ها را تشخیص دهید .این نوع درب ها بدین دلیل مورد توجه هستند که محکم بسته می‌شود.

باز و بسته کردن آن نیز برای همگان آسان و ساده است .همچنین مواد مایع موجود در جار به بیرون نمی ریزد .صادر کنندگان جار پلاستیکی دسته دار آن ها را در سایزهای متفاوت و با حجم ها و کیفیت های مختلفی تهیه می کنند و با توجه به نیاز به کارخانه ها آن ها را به فروش می رسانند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما