مرکز توزیع سفره یکبار مصرف تک رنگ

سفره یکبار مصرف از جمله محصولات کاربردی جهت پذیرایی های بزرگ و کوچک می باشد همچنین این سفر می تواند جهت پاک کردن سبزی و بسیاری از موارد دیگر کاربرد داشته باشد. از انواع این محصول می توان به سفره یکبار مصرف تک رنگ اشاره کرد که از قیمت مناسبی نیز برخوردار است. مرکز توزیع سفره مذکور اقدام به ارائه این سفره با قیمت مناسب کرده است و خریداران می ‌توانند در تماس مستقیم با این مرکز آن را به صورت عمده برای آدرس خود درخواست کنند.

مرکز توزیع سفره یکبار مصرف تک رنگ

خصوصیات سفره یکبار مصرف تک رنگ

خصوصیات سفره یکبار مصرف تک رنگ انواع سفره یکبار مصرف در انواع رنگ در بازار وجود دارد که رنگ آنها ممکن است سفید، آبی، قرمز، صورتی، مشکی و غیره باشد به این ترتیب تنوع بالایی از رنگ در این محصول مشاهده می ‌شود. از خصوصیات سفره یکبار مصرف تک رنگ می توان به تنوع در متراژ آن اشاره کرد که از ۱۰ تا ۱۰۰ متر می تواند متفاوت باشد همچنین این سفره ممکن است بصورت پرفراژدار یا بدون پرفراژ باشد و همین مسئله بر روی قیمت سفره می ‌تواند تاثیرگذار باشد.

این سفره مقاومت بالایی در برابر پارگی دارد زیرا از مواد اولیه و مرغوب ساخته شده است علاوه بر این نسبت به آب کاملاً نفوذ ناپذیر است و به علت یکنواختی بافت در قسمت های مختلف آن به عدم وجود ترکیبات اضافه از مقاومت بالایی نسبت به پارگی برخوردار است. عرض این سفره ها می تواند کاملاً متغیر باشد و از ۹۰ تا ۱۵۰ سانتی متر تفاوت در عرض این سفره دیده می شود.

استعلام قیمت سفره یکبار مصرف تک رنگ

استعلام قیمت سفره یکبار مصرف تک رنگ قیمت سفره تک رنگ یکبار مصرف را می ‌تواند از روش های مختلف بدون نیاز به واسطه ها و مراجعه حضوری استعلام نمود. استعلام قیمت از همین وب سایت راحتی انجام می ‌شود بنابراین خریداران می ‌توانند با مراجعه به این سایت از مشخصات این سفره به طور کامل مطلع شوند و قیمت آن را در بخش فروش سایت استعلام نموده و در صورت تمایل به ثبت سفارش را انجام دهند.

برای استعلام قیمت این سفره راه های دیگری نیز وجود دارد؛ یکی از این راه‌ها برقراری تماس تلفنی با مرکز توزیع این سفره است که به راحتی و با حداقل هزینه انجام می ‌شود. لینک شبکه‌های اجتماعی مرکز توزیع این سفره نیز در همین سایت موجود است که امکان ارتباط آنلاین و لحظه ای را با مسئول فروش مرکز فراهم می سازد و بدین ترتیب استعلام قیمت به راحتی و به صورت لحظه‌ای و روزانه قابل انجام است.

استفاده از این روش استعلام قیمت همانند گذشته نیاز به مراجعه حضوری به مرکز یا فروشگاه عرضه کننده این سفره را نداشته و مستقیماً نرخ نهایی سفره از مرکز ارائه کننده آن اخذ شده و واسطه ای در این بین وجود نخواهد داشت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما