مرکز خرید بطری روغن دسته دار

بطری روغن دسته دار بطری مخصوص روغن می باشد که از موادی شیمیایی غیر سمی تهیه می شوند که به آن پلی اتیلن ترفتالات یا پت می گویند که جنس آنها از مواد پلاستیکی دیگر با کیفیت تر است. این مواد طی فرایندی به بطری تبدیل می شوند. در مرکز خرید ما انواع بطری روغن دسته دار، به مشتریان عزیز ارائه می شود شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

مرکز خرید بطری روغن دسته دار

بهترین مدل بطری برای روغن

بهترین مدل بطری برای روغن انواع مدل های بطری پلاستیکی ساده و بطری پلاستیکی مدرج در بازار موجود است که از لحاظ شکل و جنس با هم متفاوت هستند. چند نمونه از انواع بطری های با کیفیت را در زیر می آوریم که عبارتند از:

• بطری پلاستیکی پت الماس : از این بطری برای بسته بندی روغن زیتون بهره می گیرند و از وزن ۲۵۰ سی سی تا یک لیتر تهیه می کنند و دربطری ۲۸ mm آنها در انواع مختلف پت چتری گازبند و آب بند، درب پت خروسی فیلیپ تاپ و درب پت قیف دار آسان ریز تولید می شوند. برای روغن مایع از درب قیف دار آسان ریز استفاده می شود

• بطری پلاستیکی پت دسته دار: یک نوع دیگر بطری پلاستیکی است که دسته ای کنار بدنه بطری برای سهولت حمل بطری نصب می کنند این بطری در ظرفیت نیم لیتر، یک لیتر و دو لیتر حجم تولید می شود.

• بطری پلاستیکی پت رینگی: بطری چهارگوشی هستند که در حجم ۴۵۰ سی سی، یک لیتر، دو لیتر و با سایز دهانه ۲۸ mm ساخته می شود.

• بطری پلاستیکی پت کتابی: انواع بطری های تولید شده از این مدل در حجم های ۶۰، ۱۲۰، ۲۵۰ و ۴۵۰ سی سی می باشند و از در تاج خروسی استفاده می شود.

• بطری پلاستیکی جار: این بطری پلاستیکی فشرده شده دراشکال و ابعاد چهارضلعی ، شش ضلعی، خمره ای، شکلاتی، هلالی و…تولید می شوند.

• بطری پلاستیکی آلفا: این بطری در ظرفیت ۲۰، ۳۰، ۴۰، ۵۰ و ۶۰ سی سی موجود است.

آشنایی با صادرکنندگان بطری روغن دسته دار

آشنایی با صادرکنندگان بطری روغن دسته دار در شرکت تولیدی ما انواع بطری روغن دسته دار در سایز و وزن متفاوت تولید می شود این محصول با کیفیت عالی با استفاده از بهترین مواد اولیه و به کارگیری پیشرفته ترین دستگاه ها و ماشین آلات تولید و به بازار داخلی عرضه می شود و علاوه بر تامین نیاز داخلی به کشورهای دیگر نیز صادر می شود. قیمت بطری روغن همانند طلا با پایین و بالا رفتن قیمت ارز تغییر می کند.

بطری پلاستیکی تولید ایران به کشورهای عراق، افغانستان و پاکستان صادر می شود . اما آمار صادرات بطری روغن دسته دار چند وقتی است که کاهش پیدا کرده است چون دولت صادرات پریفرم و پت را ممنوع کرده است تا قیمت بطری های پلاستیکی پایین بیاید.

1

  1. با سلام
    نمی دونستم اینهمه بطری با نامهای مختلف داریم .من فقط یک نوع آن را می‌دانستم که ساده هست و توی آن روغن مایع ومواد شوینده میریزن شکلشون یکیه ومواد توش فرق می کنه خدا خیر به شما بده با نوشته هاتون چیزهایی به ما آموختین

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما