مرکز صادرات درب بطری به صورت عمده

بطرهای پلاستیکی دارای طرحها, مدلها و نمونه های مختلفی هستند که برای هر کدام نیاز به درب مخصوص می باشد. با تهیه و تولید درب بطری های رنگی می توان انواع مایعات را بدون ترس و نگرانی در این بطری ها نگهداری کرد.

ایران هم در زمینه درب بطری عمده از کشورهای بزرگ تولید کننده می باشد که علاوه بر رفع نیاز داخل به بسیاری از کشورها صادر می کند.

مرکز صادرات درب بطری به صورت عمده

آنچه درباره درب بطری باید بدانید

آنچه درباره درب بطری باید بدانید بطری های پلاستیکی انواع مختلفی دارند و امروزه در بیشتر صنایع غذایی و دارویی مورد استفاده قرار میگیرند. برای هر نوع بطری نیاز به درب بطری مخصوص خود آن بطری می باشد. درب بطری پلاستیکی درجه یک از بهترین مواد خام مصرفی و با کمک دستگاه های پیشرفته تهیه و تولید می گردد.

از بهترین انواع درب بطری می توان به درب بطری پیچی که از بهترین و رایج ترین درب بطری ها می باشد و همچنین درب بطری رنگی پلمپ دار که بیشتر برای بطری های که نیاز به مراقبت بیشتری دارند استفاده میشود, نام برد.

انواع درب بطری پلاستیکی در ایران تولید می شود که برا اساس سایز دهانه بطری یا مدل آن دسته بندی می شوند که انواع مختلف با مدلها و سایزهای متفاوت می باشند.

انواع بطری پلاستیکی در شهرهای بزرگ ایران مانند شیراز, تهران, اصفهان و … با مواد عالی و درجه یک توسط دستگاهای پیشرفته تولید و به بسیاری از کشورهای جهان صادر می گردد.

برای خرید درب بطری باید به چند موضوع از جمله وزن درب بطری, استقامت و جنس مواد آن و میزان تحمل وزن آن توجه داشت. بنابراین برای خرید درب بطری های با کیفیت بالا باید سراغ شرکتها و تولیدکنندگان قدیمی و معتبر رفت.

تولید انواع درب بطری در ایران و صادرات آن به کشورهای دیگر با توجه به اینکه قیمت تمام شده برای کشورهای وارد کننده بسیار پایین می باشد, فرصتی مناسب برای تولیدکنندگان می باشد که با تولید محصول با کیفیت, بازارهای جهانی را در دست گرفته و برای کشور ارز آوری مناسبی داشته باشند.

عرضه کنندگان درب بطری عمده

عرضه کنندگان درب بطری عمده درب بطری پلاستیکی سالهاست که در ایران تولید میشود و علاوه بر تامین نیاز بازار داخل به بسیاری از کشورها هم صادر می شود. امروزه انواع درب بطری پلاستیکی در سایز و طرح های مختلف علاوه بر فروش در فروشگاهای سراسر کشور بصورت عمده از طریق سایت های اینترنتی به سراسر ایران ارسال میگردد.

مشتریان درب بطری و بطری های پلاستیکی می توانند با مراجعه به سایت و سفارش محصول مورد نظر, ضمن قطع زنجیره واسطه گر ی, بصورت عمده از خود تولید کننده درب بطری محصول مورد نیاز را با قیمت مناسب سفارش دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما