مرکز عرضه بطری یکبار مصرف رنگی

بطری یکبار مصرف رنگی یکی از زیباترین و جذاب ترین محصول پلاستیکی می باشد که در صنعت های گوناگون موادغذایی به عنوان بسته بندی استفاده می شوند تا به سبب همین زیبایی طرفداران زیادی را به خود جلب کنند. این محصول از مواد رنگی و مواد اولیه با کیفیت ساخته شده است تا باعث آلوده شدن نوشیدنی هایی که در درون آن ها بسته بندی است نشود و افراد جامعه نیز دچار بیماری نشوند. تولید کنندگان بطری پلاستیکی سعی کرده اند که در سایز، رنگ، وزن، ابعاد و… بطری ها را تولید و به بازار عرضه کنند.

مرکز عرضه بطری یکبار مصرف رنگی

موارد استفاده از انواع بطری پلاستیکی رنگی

موارد استفاده از انواع بطری پلاستیکی رنگی در گذشته از بطری های شیشه ها استفاده می کردند که با کمترین ضربه و در هنگام جا به جایی و حمل و نقل دچار شکستگی و از بین رفتم محتوای داخلی آن می شود که تولیدکنندگان برای حل این مشکل به فکر اندیشیدند و توانسته اند بطری پلاستیکی رنگی را تولید کنند که در برابر ضربه، گرما و سرما و عوامل دیگر دارای مقاومت بالایی می باشد.

بطری پلاستیکی رنگی مانند هر محصولی دارای تنوع های گوناگون می باشد که از پرکاربرد ترین آن بطری یکبار مصرف بزرگ می باشد که در صنعت گلابگیری و انواع عرق ها استفاده می شود. از انواع دیگر آن بطری ۳۰۰ سی سی می باشد که در بسته بندی نوشابه ها و آب معدنی ها استفاده می شود که مشتری ها با دیدن رنگ بطری آن جذب به خرید آب معدنی و نوشابه ها شوند.

یکی دیگر از انواع این محصول بطری یکبار مصرف شرکتی می باشد که توسط تجهیزات و متخصصان با تجربه که اطلاعات کافی درباره ی این محصول دارند تولید و به بازار عرضه می شود این بطری ها نیز مانند دیگر بطری های یکبار مصرف رنگی دارای طرح، رنگ، اندازه، کیفیت متفاوت می باشد که بر اساس همین معیار ها با قیمت های مختلفی به فروش می رسند.

صادرات انواع بطری یکبار مصرف رنگی

صادرات انواع بطری یکبار مصرف رنگی بطری یکبار مصرف رنگی به علت کیفیت بالا و ویژگی های منحصر به فردی که دارند در بازار ها از فروش بالایی بهره مند می شوند که همین محبوبیت موجب شده است که در بازار های خارجی نیز به فروش بالایی برسند. بطری های یکبار مصرف رنگی یکی از پر فروش صادراتی می باشند که در کیفیت، رنگ، طرح های متفاوت به فروش می رسانند و تولید کنندگان بخش زیادی از در آمد خود را از همین راه به دست آورده اند.

شما می توانید این بطری ها را از تولیدکنندگان معتبر ایرانی که با استفاده از مواد اولیه مرغوب این محصول را تولید کرده اند به دو صورت آنلاین و حضوری مستقیم یا به وسیله واسطه خریداری کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما