نمایندگی فروش بطری دوغ خمره ای

به جرعت می توان گفت که نود درصد بانوان به دنبال لوازم خانگی شیک هستند. بسیاری از بانوان هستند که علاقه بسیار زیادی به بطری دوغ خمره ای است. این بطری بسیار پرفروش است و نمایندگی آن علاوه بر این که پس از تولید به همه شهر های ایران زمین صادر می شود، به کشور های اطراف ایران نیز صادر می شود.

نمایندگی فروش بطری دوغ خمره ای

مشخصات انواع بطری دوغ باکیفیت

مشخصات انواع بطری دوغ باکیفیت در ایران بطری دوغ در طرح، رنگ و سایز های مختلفی وجود دارد و هر کسی می تواند با توجه به سلیقه شخصی خود هر مدلی را که دوست دارد خریداری کند. بطری دوغ هم به صورت چینی و هم پلاستیکی موجود است. بطری پلاستیکی دارای تنوع بسیار زیادی است و طرفداران زیادی دارد. در واقع بطری پلاستیکی از لحاظ جنس خیلی بهتر از بطری های چینی است

زیرا هرگز نمی شکند و هیچ اتفاقی برایش نمی افتد و رنگ آن ثابت باقی می ماند حتی اگر اتفاقی از دست شما بی افتد هیچ اتفاقی برای شما و آن بطری نمی افتد. بطری پلاستیکی بهداشتی است. در کارخانه تولید این بطری باکیفیت بهترین و مجهز ترین دستگاه ها استفاده می شود تا انسان کمترین دخالت را در تولید آن داشته باشد.همه بطری های دوغ تقریبا در یک اندازه و یک طرح هستند اما از لحاظ جنس و رنگ و شکل روی آن متفاوت است و تنوع بسیار زیادی دارد. بطری دوغ دهانه کوچکی دارد که راه خروجی دوغ را بدون هیچ مانعی دوغ را هدایت می کند‌.

نکاتی مهم در تعیین قیمت بطری دوغ خمره ای

نکاتی مهم در تعیین قیمت بطری دوغ خمره ای همانطور که گفته بطری پلاستیکی بسیار پر فروش است و تنوع بسیار زیادی دارد در واقع یکی از پر فروش ترین نوع آن، بطری پلاستیکی مربعی است. این بطری در رنگ های بسیار متنوعی وجود دارد و یکی از پر فروش ترین نوع بطری ها به شمار می رود. مدل این بطری بسیار زیباست و بانوان شیفته این مدل هستند.قیمت بطری های خمره ای و پلاستیکی دوغ اصلا ثابت نیست و به علت بالا و پایین شدن قیمت ارز در حقیقت قیمت تمامی اجناس بالا و پایین می رود. قیمت این بطری بسیار مناسب است و بر اساس کیفیتی که دارد بسیار مقرون به صرفه است.

از وقتی که نیاز بانوان به بطری دوغ افزایش یافت، تولیدکنندگان این بطری باکیفیت را در طرح و رنگ های بسیار متنوعی تولید کردند و تولید خود را چندی بیش از سال گذشته افزایش دادند و پس از تولید آن را به صورت عمده وارد بازار می کنند تا به دست فروشندگان برسد و سپس آن ها با دریافت سود بسیار کمی آن را به مشتریان خود می فروشند. فروش این بطری ها و مخصوصا تنوع آن ها آنقدر زیاد است

که شما نی توانید به راحتی مدل مد نظر خود را خریداری کنید. شما می توانید هم به صورت حضوری و مستقیم این بطری را از مراکز پلاستیک فروشی و لازم خانگی یا جهیزیه سرا ها خریداری کنید و هم می توانید در خانه بمانید و از پیج های معتبر لوازم خانگی بطری دوغ مورد نظر خود را سفارش دهید و طی دو الی یک هفته سفارش خود را درب منزل تحویل بگیرید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما