نمایندگی فروش لیوان یکبار مصرف 180 سی سی

در نیم دهه ی اخیر استفاده از ظروف پلاستیکی در سراسر دنیا به خصوص کشورمان بسیار بیشتر شده است به گونه ایی که استفاده از این ظروف به جز جدایی ناپذیری از مراسمات مختلف ما ایرانی ها بدل شده است، یکی از ظروف پلاستیکی پر مصرف در بین ما ایرانی ها لیوان یکبار مصرف است، نمایندگی فروش لیوان یکبار مصرف 180 سی سی با وزن کم این محصول را برای استفاده هایوناگون مشتریان خود عرضه می کند.

نمایندگی فروش لیوان یکبار مصرف 180 سی سی

موارد استفاده لیوان یکبار مصرف

موارد استفاده لیوان یکبار مصرف از ظروف پلاستیکی و لیوان های یکبار مصرف استفاده های فراوانی می شود، این محصولات کاربرد زیادی در مراسمات، سالن ها، مهمانی ها و … دارند.

بدیهی است که اگر بخواهیم برای مراسم هایی که جمعیت زیادی در آن ها شرکت دارند از ظروف شیشه ایی یا فلزی استفاده بکنیم هم امکان آسیب به آن ها بالا می رود و هم وقت زیادی باید صرف شست و شوی آن ها بکنیم، اما استفاده از ظروف یکبار مصرف به خصوص استفاده لیوان یکبار مصرف وقت کمتری را از ما خواهد گرفت و سرعت کار را بالاتر می برد.

یکی دیگر از دلایل استفاده از لیوان یکبار مصرف و ظروف پلاستیکی قیمت پایین آن ها است، همین امر سبب شده است از این محصولات به صورت فراوان استفاده شود.

البته باید هنگام استفاده لیوان های یکبار مصرف دقت لازم را انجام داد، در هنگام استفاده از این محصول سعی کنید از نوشیدنی های داغ استفاده نکنید، همچنین نوشیدنی در زمان زیادی درون لیوان نماند زیرا این لیوان ها در ترکیب پلیمری خود دارای مواد سمی به نام مونومر هستند که اگر درون نوشیدنی بیوفتند برای سلامتی افراد بسیار مضر هستند و انواع مشکلات گوارشی و حتی سرطان را ایجاد می کنند.

از بطری های پلاستیکی یکبار مصرف به طور مکرر در فریزر استفاده نکنید، از ظروف پلاستیکی بازیافت شده که شکل شکننده ایی دارند استفاده نکنید زیرا برای سلامتی بسیار مضر هستند.

لیوان های یکبار مصرف فومی سفید دمای بین ۷۰ تا ۸۰ درجه را تحمل می کنند، اما لیوان های پای استالین دمای ۴۰ درجه را تحمل می کنند، اگر نوشیدنی هایی با دمای بالاتر درون آن ها ریخته شود مواد سمی را منتشر می کنند.

عرضه لیوان یکبار مصرف 180 سی سی

عرضه لیوان یکبار مصرف 180 سی سی عرضه لیوان یکبار مصرف ۱۸۰ سی سی توسط نمایندگی های مجاز انجام می شود، شرکت نوین تک پلاست با داشتن سالها تجربه در تولید و عرضه انواع ظروف یکبار مصرف به ویژه لیوان های یکبار مصرف بهترین محصولات را تولید و به فروش می رساند.

شما می توانید با سفارش آنلاین با کیفیت ترین لیوان ها را که برای سلامتی مضر نیستند را سفارش دهید و با خیال راحت در مجالس خود استفاده نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما