پخش عمده کیسه زباله چسبی

کیسه زباله چسبی در سبد محصولات به دلیل پردازش با کیفیت بالا در مواد خود، از جنبه ای ضروری است که برای جمع آوری مناسب زباله حیاتی و در عین حال ساده است. این کیسه های زباله از پلی اتیلن ساخته شده اند. به دلیل فشارهای مختلف در فرآیند تولید، بین فیلم های HDPE و LDPE تفاوت ایجاد می شود که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند. ما اقدام به پخش عمده کیسه زباله چسبی نموده ایم.

پخش عمده کیسه زباله چسبی

مشخصات کیسه زباله چسبی

مشخصات کیسه زباله چسبی کیسه های زباله چسبی از 100٪ پلی اتیلن با چگالی کم بازیافت شده ساخته می شوند. فقط تنظیمات خاص به عنوان یک قاعده کلی از باقیمانده فرآیند استفاده می شود. مقاومت در برابر پنچری و پارگی برتر تضمین می کند. برخی مشخصات کیسه زباله چسبی:

انواع مواد:

  • شما HDPE را تشخیص خواهید داد زیرا هنگام حرکت “خزش” می کند. در برابر دما مقاومت بیشتری دارد و به ویژه با ضخامت ماده نازک (مثلا کیسه های نازک زباله) استفاده می شود. به لطف تراکم بالا، حتی در کیسه های نازک نیز بسیار مقاوم است و شکستن آن دشوار است، اما در عین حال مقاومت کمی در برابر پارگی تدریجی دارد.
  • LDPE در لمس نرم تر است و به لطف ساختار مولکولی آن، به وضوح از HDPE قالب پذیرتر است. این بدان معنی است که مقاومت بالایی در برابر پارگی تدریجی دارد. LDPE دارای مزایای زباله هایی با لبه های تیز، سنگین یا نوک تیز است، بنابراین ترجیحاً برای ساخت کیسه های زباله استفاده می شود.

فیلم زیست تخریب پذیر:

  • از فیلم زیست تخریب پذیر برای کمپوست زباله های زیست تخریب پذیر استفاده می شود. این فیلم به لطف ترکیب ویژه ای از مواد ساخته شده از نشاسته ذرت و یک پلیمر قابل تجزیه قابل تجزیه است. بنابراین، به عنوان کمپوست همراه با سایر مواد زائد آلی دفع می شود.

اندازه بهینه کیسه های زباله شما:

  • شما اغلب شک دارید که کدام کیسه زباله مناسب سطل آشغال شماست. برای یک پاسخ سریع و آسان، می توانید اندازه مناسب برای نیازهای خود را با فرمول های زیر محاسبه کنید: عرض کیسه زباله = (محیط بن / 2) + 10٪ طول کیسه زباله = ارتفاع سطل زباله + (عرض پایین / 2) + 10٪

فروشنده اصلی کیسه زباله چسبی

فروشنده اصلی کیسه زباله چسبی مجموعه ما فروشنده اصلی کیسه زباله چسبی می باشد. نوع ایده آل کیسه های زباله به ماده ای که دور ریخته اید نیز بستگی دارد. همیشه ضخیم ترین کیف بهترین انتخاب نیست. کیفیت فیلم و هدف استفاده از آن در تصمیم گیری نقش اساسی دارد. به لطف استفاده از این نوع مواد، می توان ضخامت کیسه ها را کاهش داد و در عین حال کیفیت عالی فیلم ها را حفظ کرد. مشخصات فیزیکی آن باعث می شود کیسه زباله چسبی مقاومت بالایی در برابر سوراخ شدن و پارگی داشته باشد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما