پخش لیوان یکبار مصرف 250 سی سی

لیوان یکبار مصرف فنجانی است که برای دور انداختن یا از بین بردن آن بعد از یک بار استفاده در نظر گرفته شده است. می تواند از مقوا یا پلاستیک ساخته شود. این محصولات امروزه از مهم ترین بخش های زندگی انسان هستند. زیرا سرعت و کیفیت را به همراه دارند. ما اقدام به پخش لیوان یکبار مصرف 250 سی سی نموده ایم.

پخش لیوان یکبار مصرف 250 سی سی

مشخصات لیوان یکبار مصرف درجه یک

مشخصات لیوان یکبار مصرف درجه یک سطح داخلی لیوان های کاغذی اغلب با یک لایه پلاستیکی یا مومی پوشانده می شود تا ضد آب شود. برخی از لیوان های کاغذی دارای دو جداره هستند که اجازه می دهد محتویات گرم یا سرد از دست مصرف کننده جدا شود. مشخصات لیوان یکبار مصرف درجه یک بر مبنا مواد اولیه.

PET (پلی اتیلن ترفتالات) که از خانواده پلی استرها است، پلاستیکی محکم، انعطاف پذیر و انعطاف پذیر است. خاصیت عایق بندی خوبی دارد و دما را به خوبی نگه می دارد. اشیا ساخته شده از PET به راحتی قابل بازیافت هستند و به مقالات جدید rPET جان می بخشند. مزایای PET: مقاوم، انعطاف پذیر و انعطاف پذیر قابل بازیافت مقاومت حرارتی از 30- تا 60 درجه سانتیگراد غیر قابل نفوذ در روغن و آب است مناسب برای تماس مستقیم غذا!

بر خلاف لیوان مقوایی، فرایند قالب پلاستیکی اجازه می دهد دیوارهای منحصر به فرد، بسیار نازک و با سرعت تولید بالاتر. این رنگ معمولاً سفید یا شفاف است. دیواره نازک آنها شکننده است و بسیار عایق نیست. این فنجان ها به ندرت قابل استفاده مجدد هستند. از مزایای لیوان پلاستیکی، سبک بودن و اندازه های مختلف آن است. امکان دستیابی سریع آن وجود دارد.

پلی استری است که مزایای بسیاری از جمله 100٪ قابلیت بازیافت آن را ارائه می دهد. بطری های آب خالی و نوشابه جمع شده را شسته و مرتب می کنیم و سپس به صورت پوسته خرد می کنیم. سپس اینها از طریق فرآیند بازیافت به گرانول تبدیل می شوند و سپس برای ایجاد پیش فرم های جدید مورد استفاده قرار می گیرند. این تولید با هدف محدود کردن گازهای گلخانه ای و به صرفه جویی در انرژی کمک می کند.

عرضه مستقیم لیوان یکبار مصرف 250 سی سی

عرضه مستقیم لیوان یکبار مصرف 250 سی سی عرضه مستقیم لیوان یکبار مصرف 250 سی سی توسط مجموعه ما به صورت آنلاین انجام می شود. ظروف یکبار مصرف و بسته بندی مواد غذایی، در اینجا انتخاب کاملی از لیوان های یکبار مصرف، لیوان های پلاستیکی یا لیوان های مقوایی را برای نوشیدنی های گرم و سرد به شما ارائه می دهد.

همچنین یک دفتر طراحی برای درخواست های خاص شما، امکانات گسترده برای سفارشی کردن طیف های مختلف لیوان های یکبار مصرف (آرم، رنگ) و یک تیم از فروشندگان باتجربه است که برای هرگونه اطلاعات یا نقل قول در اختیار شما هستند.

لیوان پلاستیکی ارگانیک بیشتر و بیشتر گسترش می یابد. این بسته بندی غذایی که از مواد مختلفی مانند نشاسته ذرت ساخته می شود، قابل کمپوست شدن نیز است، سازگارتر با محیط زیست است. انواع مختلف مانند لیوان کلاسیک، لیوان قهوه و لیوان کاغذی در بازار موجود است. هر کدام کاربردهای خاص خود را دارند و می توانند در رویدادها یا شرایط خاص مورد استفاده قرار گیرند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما