پخش مستقیم بطری پلاستیکی گلاب

بطری پلاستیکی گلاب، معمولا از جنس پت (PET)، شفاف، از مواد درجه یک، جهت نگهداری انواع گلاب و انواع عرقیات تولید و به بازار عرضه می گردد. انواع بطری پلاستیکی از مواد اولیه مختلفی مانند پلی اتیلن، پی وی سی و پلی استایرن تولید شده که به صورت شفاف بوده و دارای خواصی نظیر مقاوم به ضربه، ظاهر قابل قبول، قیمت مناسب، مقاومت در برابر روغن و اکسیژن و…، می باشد.

دلیل اینکه بطری های عرقیجات را شفاف می‌سازند این است که بتواند بخوبی میزان غلظت و رنگ آنها را بخوبی مشاهده نمود.

پخش مستقیم بطری پلاستیکی گلاب

چه مدل بطری برای گلاب مناسب است؟

چه مدل بطری برای گلاب مناسب است؟

بهترین نوع بطری برای گلاب، معمولا بطری های شیشه ای می باشد که می‌توان به مدت طولانی گلاب را در آنها نگهداری کرد بدون آنکه رنگ و بو و مزه آن تغییر کند. اما امروزه بطری های پلاستیکی به علت ویژگی هایی که دارند، جایگزین خوبی برای بطری های شیشه ای می باشند.

کیفیت جنس بطری های پلاستیکی باید به گونه‌ای باشد در برابر آسیب رسیدن به گلاب مقاوم بوده و همچنین از کدر شدن و یا تغییر مزه و بوی گلاب جلوگیری کند. همچنین درب بطری گلاب بایستی از کیفیت بالایی برخوردار بوده و آب بندی خوبی داشته باشد تا از کم شدن رایحه گلاب و کیفیت آن کاسته نشود.

انواع بطری های پلاستیکی گلاب در طرح و اندازه های مختلف تولید می شود که دارای مزیت هایی نسبت به بطری های شیشه ای می باشند. مزیت های بطری های پلاستیکی نسبت به بطری های شیشه ای شامل، سبک بودن، مقاومت در برابر ضربه و شکستگی و همچنین حمل آسان این نوع محصول، که معمولاً در ظرفیت ۴۵۰ سی سی و ۹۰۰ سی سی تولید و پخش می‌شوند.

عرضه کنندگان بی واسطه بطری پلاستیکی گلاب

عرضه کنندگان بی واسطه بطری پلاستیکی گلاب

کارخانجات و شرکت های تولید کننده بطری های پلاستیکی گلاب، این محصول را هم به صورت بطری پلاستیکی خام و هم به صورت بطری آماده از طریق نمایندگی ها و سایت های خرید اینترنتی خود به صورت عمده در اختیار مشتریان و کارگاه های تولیدی قرار می دهند.

قیمت تمام شده بطری پلاستیکی گلاب، در قیمت نهایی گلاب تولید شده تأثیرگذار می باشد. هر چقدر کیفیت مواد اولیه در تولید این نوع بطری ها بهتر باشد، قیمت تمام شده محصول نیز بالاتر می‌رود و در عوض محصول با کیفیت بهتری به دست مصرف کننده می‌رسد.

به دلیل گسترش استفاده از بطری های پلاستیکی، مشتریان زیادی در ایران و سراسر جهان خواستار استفاده از این نوع محصول هستند که این امر می تواند فرصت خوبی جهت صادرات این محصول نصیب تولید کنندگان و صادرکنندگان نماید و باعث رونق گرفتن بازار این محصول و افزایش ارز آوری به داخل کشور شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما