پخش مستقیم لیوان یکبار مصرف کاغذی ساده

بسیاری از فروشندگان به صورت عمده به توزیع و پخش محصولاتی نظیر لیوان یکبار مصرف کاغذی میپردازند که در این بین برخی از نمایندگی های فروش به علت ارتباط مستقیم با تولید کنندگان این محصولات و فروش این محصولات به صورت مستقیم، به عنوان یک واسطه بین تولیدکننده و مصرف کننده بوده و از این رو با حذف بسیاری از واسطه های دیگر دارای قیمتی مناسب تر و نازل تر از سایر محصولات هم طیف خود میباشد.

پخش مستقیم لیوان یکبار مصرف کاغذی ساده

بررسی کیفیت لیوان یکبار مصرف کاغذی ساده

بررسی کیفیت لیوان یکبار مصرف کاغذی ساده کیفیت لیوان یکبار مصرف به برخی پارامتر های تولیدی مربوط بوده که برخی از مهم ترین انها به شرح زیر است :

 • 1 – انتخاب مواد اولیه:
  کاغذ پایه باید دارای مقاومت بالا در برابر آب باشد. برای جلوگیری از چسبندگی کاغذ و چین خوردگی در فرایند تولید و جلوگیری از تغییر شکل لیوان کاغذی ، لازم است که کاغذ پایه لیوان کاغذی دارای سختی بالا ، صافی خوب و چگالی و ضخامت متوسط قبل از اینکه به راحتی پردازش و شکل گیرد باشد. کاغذ پایه باید از ظرافت سطح خوبی برخوردار باشد تا فرایند چاپ روی آن به خوبی صورت بگیرد.
 • 2 – فرآیند چاپ :
  کیفیت چاپ روی لیوان به نوع و ترکیب جوهر به کاررفته و هم چنین مقدار حلال و شرایط خشک شدن آن بستگی دارد.
 • قابلیت استفاده در مایکروویو :
  برخی از لیوان های کاغذی این قابلیت را دارند که در میکروویو قرار گرفته و مشکلی از این بابت نداشته باشند.
 • تجزیه پذیر بودن :
  مواد به کار رفته در لیوان یکبار مصرف ساده باید به گونه ای باشد که برای طبیعت مشکلی به همراه نداشته و به عبارتی از مواد شیمیایی زیست تخریب پذیر مورد استفاده قرار بگیرد چرا که یکی از مهم ترین فاکتور های مصرف عمده این محصولات همین قابلیت زیست تخریب پذیر بودن آنها میباشد.
 • وزن محصول :
  لیوان های یک بار مصرف کاغذی با کیفیت در عین حال که جنس محکم و کیفیت بالایی دارند باید وزن نسبتا کمی داشته و این خود یکی از گزینه های مهم در زمینه بررسی کیفیت این محصولات می باشد.

مراکز خرید لیوان یکبار مصرف کاغذی ساده

مراکز خرید لیوان یکبار مصرف کاغذی ساده بسیاری از مراکز به صورت عمده به ارائه ظروف یکبار مصرف نظیر سفره و لیوان و ظروف غذای یکبار مصرف کاغذی و … پرداخته و به صورت انحصاری مشغول فروش این محصولات در بازار داخلی و خارجی میباشند. خرید این محصولات یکبار مصرف بسته به نظر خریدار میتواند حضوری و یا غیر حضوری و اینترنتی باشد که راه دوم یکی از مورد پسند ترین و مناسب ترین روش های تهیه این محصولات به صورت عمده و یا بسته به میزان نیاز مشتری می باشد. البته لازم به ذکر است که قیمت پایین دلیلی بر کیفیت پایین محصول و برعکس قیمت بالا دلیلی بر کیفیت بالا نیست و بسته به مواد به کاررفته در ساخت این محصولات قیمتی در خور کیفیت را انتظار میرود و از این رو شناخت فروشندگان معتبری که از کیفیت کالای خریداری شده مطمئن بوده و قیمتی متناسب با کیفیت کالا را رائه میکنند امری است که هر خریداری به دنبال آن می باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما