پخش کنندگان لیوان یکبار مصرف 500 تایی

لیوان یکبار مصرف 500 تایی با جنس های مختلف اعم از پلاستیکی، کاغذی، آلومینیومی، ب پ با کیفیت بسیار خوب و ابعاد متفاوت با قیمت عمده و مستقیم به فروش می رسد، پخش کنندگان این نوع از محصولات یکبار مصرف را با درجات کیفی مرغوب و برند معتبر در بسته بندی 500 تایی در حجم انبوه روانه بازار نموده و در اختیار مشتریان قرار می دهند، ما بهترین و مرغوب ترین لیوان یکبار استفاده را به شما عرضه می داریم.

پخش کنندگان لیوان یکبار مصرف 500 تایی

مشخصات لیوان یکبار مصرف 500 تایی

مشخصات لیوان یکبار مصرف 500 تایی لیوان های یکبار مصرف 500 تایی قابلیت استفاده برای مصارف روزانه و اماکن اداری و تغذیه فروشی ها و مواردی از این قبیل را دارد، مثلا لیوان یکبار مصرف شربت با جنس های متفاوت و ابعاد گوناگون و قطر دهانه و ظرفیت های متعدد به بازار عرضه می شود.

و اما مشخصات این محصول:

  1. طراحی قابل قبولی داشته و از کارایی و دوام لازم برخوردار می باشند.
  2. به صورت ساده یا طرح دار در انواع نقوش به مرحله تولید می رسند.
  3. اصولا موادی که مضر باشد و سلامت انسان را به خطر بیاندازد در ساختار تولیدی آن به کار نمی رود و مواد اولیه مرغوبی در تولید آن استعمال شده است.
  4. برخی از این محصولات در نوع شفاف و پلاستیکی بوده و بر اثر مایعات خیلی داغ امکان جمع شدن دارند و بیشتر برای مایعات سرد مناسبت دارند، اما جنس های دیگر مرغوبیت کافی را داشته و برای انواع نوشیدنی کفایت می کند.
  5. متناسب با جنسی که دارند از استحکام و مقاومت لازم برخوردار بوده و به لحاظ قطر دهانه و بلندی ارتفاع و مدل با هم تفاوت دارند.
  6. برای نوشیدن انواع مایعات گرم و یا سرد مناسبت داشته و برای پذیرایی در مراسمات مختلف اجتماعی یا خانوادگی گزینه بسیار خوبی به شمار می آید.
  7. دارای ضخامت های متفاوتی می باشند و اصولا با برندهای گوناگونی در معرض فروش قرار می گیرند.

عرضه کنندگان مستقیم لیوان یکبار مصرف 500 تایی

عرضه کنندگان مستقیم لیوان یکبار مصرف 500 تایی لیوان یکبار مصرف 500 تایی با دارا بودن کیفیت بسیار خوب و اندازه های متفاوت و جنس های گوناگون با قیمت عمده و در اشکال مستقیم توسط عرضه کنندگان معتبری روانه بازار شده و در معرض فروش قرار داده می شود، لیوان یکبار مصرف کاغذی کاربردهای بیشماری داشته و در بسیاری از اماکن و فضاها قابلیت استفاده دارد، این نوع از محصولات با جنس های گوناگون اعم از آلومینیومی، پلاستیکی، ب پ، کاغذی به بازار عرضه می شود.

شما مشتریان گرامی در صورت تمایل می توانید با برقراری ارتباط با واحد فروش اقدام به ثبت سفارش نمایید، ما این محصول را با درجات کیفی مرغوب و ابعاد گوناگون و مدل های متفاوت با قیمتی که فراتر از انتظار شما است در اشکال عمده به شما عرضه می کنیم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما