کارخانه تولید کیسه زباله متوسط بادوک

استفاده از کیسه زباله در زندگی شهری امروز اهمیت بسیار ویژه ای برخوردار است چرا که امکان بالا بردن سطح بهداشت و همچنین جلوگیری از مشکلات رایج در این زمینه را به بهترین شکل ممکن فراهم می کند.

کارخانه تولید کننده کیسه زباله متوسط بادوک با تولید بهترین نوع محصول با استفاده از مواد اولیه مرغوب و تامین نیاز مصرف کنندگان سراسر کشور گام موثری را در تامین نیاز مصرف کنندگان کیسه زباله برمیدارد.

کارخانه تولید کیسه زباله متوسط بادوک

بررسی کیفیت کیسه زباله بادوک

بررسی کیفیت کیسه زباله بادوک کیفیت کیسه زباله بادوک ارتباط مستقیمی با مواد اولیه به کار رفته در فرآیند تولید این محصول دارد. چرا که شرکت تولید کننده با به کارگیری مواد اولیه بسیار مرغوب تلاش می کند تا محصول نهایی با کیفیتی را در اختیار استفاده کننده قرار بدهد. چرا که کیسه زباله با کیفیت بالا دارای ویژگی های مانند موارد زیر می باشد.

  1. مقاومت در برابر کشش و بقایای تیز.
  2. فضای کافی برای جابجایی زباله های حجیم
  3. مقاومت مناسب در مقابل نور خورشی و وضعیت جوی متفاوت
  4. تحت فرایندهای پوسیدگی قرار نمی گیرد.
  5. همه کاره و ایمن، از این کیسه ها می توان نه تنها برای دفع زباله، بلکه برای ذخیره کودها، حمل و نقل لباس نیز استفاده کرد.

ضخامت کیسه زباله: ضخامت کیسه زباله می تواند از 9 تا 250 میکرون باشد؛ هرچه این رقم بیشتر باشد، کیسه با دوام و قابل اطمینان تری در اختیار شماست. بنابراین شما باید نه تنها به مواد تولیدی توجه کنید. بلکه مقدار ضخامت کیسه زباله نیز می تواند در کارایی آن تاثیر داشته باشد.

ظرفیت بارگیری: اینکه چه مقدار زباله را می توان با یک کیسه جابجا کرد، به اندازه، ماده ساخت و ضخامت آن بستگی دارد. بنابراین به عنوان مثال یک کیسه با ضخامت 14 میکرون بیش از 3 کیلوگرم بار و 30 میکرون تا 20 کیلوگرم تحمل خواهد کرد.
برای ضایعات ساختمانی کیسه هایی با ضخامت 60-120 میکرون استفاده می شود. روی بسته بندی اینگونه محصولات ، ممکن است نشان داده شود که آنها فوق العاده قوی، یا مواردی از این دسته هستند. کیسه های LDPE می توانند تا 25 کیلوگرم بار، کیسه های HDPE تا 30-35 کیلوگرم، کیسه های پلی پروپیلن تا 65 کیلوگرم را در خود جای دهند.

فروشنده کیسه زباله متوسط بادوک

فروشنده کیسه زباله متوسط بادوک همانطور که گفته شد استفاده از کیسه زباله دارای تنوع بسیار زیادی می باشد، به همین دلیل نیز بسیاری از مصرف کنندگان آن به دنبال آن هستند که بتوانند مطلوب ترین کیسه زباله مورد نیاز خود را وابسته به نوع مصرف تهیه و مورد استفاده قرار دهند.
فروشنده کیسه زباله متوسط بادوک با عرضه با کیفیت ترین نوع محصول در دسته بندی های گوناگون امکان دسترسی هرچه آسانتر استفاده کنندگان را به بهترین نوع محصول مورد نظر فراهم می کند. در صورتی که نیازمند دریافت اطلاعات بیشتر و یا سفارش این محصول هستید، می توانید با بخش فروش همین مجموعه در ارتباط باشید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما